V pátek 18. listopadu si zájemci mohli přijít do školy vyrobit adventní svícen a další výzdobu, která zpříjemí čekání na Vánoce.

Přestože kapacita dílničky nebyla zcela naplněna, páteční podvečer jsme si užili. Ukázku toho, co jsme vyráběli (adventní i vánoční svícny, ozdoby z filcu, přírodních materiálů, korálků, papíru, přáníčka) vidíte na fotografiích.

V pátek 25. listopadu budou před rozsvěcením stromečku některé z výrobků na prodej. Nezapomeňte přijít.

U obou vchodů do školy vítají teď děti i návštěvníky dva velcí andělé, které vyrobily Aneta a Šárka. Díky
Děkuji i všem kolegyním, které dílničku připravily a pomáhaly při její realizaci. A děkuji i pánům Veřtatovi a Květovi za materiál na tvoření.