8. 8. 2022 proběhla vernisáž výstavy obrazů Martiny Květové v předsálí zámku v Boru.

"Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit." - Paulo Coelho

Dětské sny a přání jsou velké, nekonečné, bez hranic. A děti bezmezně věří tomu, že se splní.
S tím, jak dospíváme, stárneme, "moudříme", se naše sny zmenšují. Stavíme mezi sny a jejich splnění překážky ALE..., JENŽE..., PROTOŽE... kvůli kterým se určitě NIKDY nesplní. A to je naše dospělácká chyba.

Nepřestávejme snít. Sny se plní ... zeptejte se Martinky. :)

Vysněnou výstavu, která bude na zámku k vidění do konce srpna, zahájili kastelánka zámku Galina Kortanová a místostarosta Boru Petr Pich. Instalovali ji Petr Novák a Barunka Květová. Moc děkujeme, že se stali součástí "celého vesmíru".

Díky, že jste přišli ... nebo přijdete.foto: Michal Pilař