Ve dnech 8. - 10. 10. 2021 se v Novém Městě nad Metují konal Evropský pohár v lukostřeleckém biatlonu,  jehož se zúčastnila i česká výprava. Jedná se o současnou nejvyšší soutěž v tomto sportu, srovnatelnou s mistrovstvím Evropy.


Jednou ze závodnic naší reprezentace byla i Markéta Andrlová. Přestože věkově patří mezi žákyně do 14 let, závodila v kategorii juniorek – tedy ve věkové kategorii do 20 let. Ani přes veliký věkový handicap se Markéta mezi závodnicemi neztratila a naopak – byla neustále vidět v čele závodního pole nebo na předních místech výsledkových listin.

Markétiny výsledky:

  • Závod týmových štafet (v kategorii žen) – 2. místo
  • Sprint  na 3 x 400m – 3. místo
  • Individuální závod na 4 x 1000 m – 4. místo
  • Závod smíšených štafet – 6. místoMarkétě GRATULUJEME a za informace a fotografie děkujeme Jaroslavu Kratochvílovi z Českého lukostřeleckého svazu.