Ve čtvrtek ráno (skoro ještě v noci) vyrazilo družstvo reprezentantů naší školy do Brna na republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Soutěže začnou až v pátek. Průběžné výsledky můžete sledovat na tomto odkaze: http://rf.ovov.cz . Jak si povedou "jeden za všechny, všichni za jednoho" ale také "každý sám za sebe"? :)

Po příjezdu do Brna je čekala návštěva Špilberku a také nácvik zahajovacího nástupu.V pátek byly zahájeny soutěže. Nejprve se závodníci rozvičili společně při zumbě. Pa už na čekalo 5 disciplín - hod medicimbalem, shyby, skok přes švihadlo, běh na 60 m a skok do dálky. Všichni si užili i doprovodný program a autogramiádu.Padla řada individuálních rekordů. Po prvním soutěžním dnu bylo naše družstvo na průběžném 53. místě.

V sobotu se soutěžilo v trojskoku z místa, dělaly se kliky a leh-sedy, házelo se míčkem. Poslední desátá disciplína byla volitelná - naši sportovci běhali kilometr nebo driblovali.Po závěrečné zumbě a vyhlášení výsledků se sportovci vydali na cestu domů. Konečné 52. místo si zaslouží pochvalu a poděkování za reprezenaci. Velká gratulace Emě a Rozálce ke krásnému umístění v TOP 10 v rámci kategorie, a Adamovi, Kačce, Kryštofovi, Máje, Marcusovi a Matějovi ke skvělým individuálním výkonům.

A děkujeme Pavlíně a Lence, které celé léto věnovaly přípravě dětí na tuhle úžasnou akci (a taky za fotky :) ).