GO kurz - den 2. - dopoledne


Přípravka měla tentokrát sraz na nádraží ve Stráži a krátce po osmé hodině je naše lokálka vysadila v Borku. "Můžeme svačit?", ptali se trpaslíci, jen co vyskákali z vlaku. Dostalo se jim příslibu, že na ně svačina čeká ve Dřeváku.

Mezi tím se v chatkách vstávalo a uklízelo a promrzlí táborníci zamířili za teplým čajem.

Po společné rozvičce se velcí i malí (včetně trpaslíků) vydali po cestách a pěšinách označených zelenými fáborky hledat 16 obrázků. Odstaroval terčový závod, ke kterému byly třeba, krom rychlých nohou, také dobré dobré oči a postřeh. A komu se jich nedostávalo, proběhl či prošel si některé části cesty opakovaně.

Oběd (rajská omáčka s masovými kuličkami a knedlíkem) byl opravdu zasloužený.

Následující fogalerie je jen pro odvážné a trpělivé. Obsahuje 272 fotek - začíná vlakem a končí s prvňáky mezi chatkami.
A jestli někde objevíte chybu v časové posloupnosti, je to dost možné. :)