... snad dnes vyvolalo nejeden údiv. Jak vypadá takové fyzikální divadlo?

Už během podzimu jsme pro všechny naše žáky (i předškoláky) domluvili tři programy.

Jako první nastoupili do učebny fyziky naši nejmenší. Pro děti z přípravky a pro prvňáčky byla připravená praktická dílnička, během které skládali obrázky, hráli se zrcadly a po 45 minutách odešli s vlastnoručně vyrobenými krasohledy.


(foto: Věra Koktová)


Po svačině přišel čas dalších tříd I. stupně a představení "Oheň, země, voda, vzduch". Přestože v naší družině se to pokusy jen hemží a děti jsou už zkušenými badateli, zažili zase něco nového. A závěr? "Super, ale proč to nebylo delší?"


(foto: Aneta Veřtatová)


V posledních dvou vyučovacích hodinách se v učebně vystřídaly třídy II. stupně na představení "Vší silou". Napadlo by vás dobrovolně si sedat či lehat na hřebíky nebo nechat si louskat ořechy na hlavě? Děkujeme našim dobrovolníkům, že se stali pokusnými králíky.


A děkujeme ÚDiFu, že za námi z Brna přijel a způsobil velké WAAAAAAAUUUUUUU. :)