V rámci nových krizových opatření vyhlášeného nouzového stavu, je zakázána osobní přítomnost dětí ve škole. I 1. a 2. roč. tak od pondělí 1. 3. přecházejí na distanční výuku. Toto opatření by mělo trvat do 21. 3. 2021

Více ZDE (usnesení vlády) a ZDE (MŠMT).

Online výuka bude stejně jako na podzim probíhat prostřednictvím Google Classroom a Google Meet - přihlašovací údaje, které rodiče obrdželi v říjnu jsou platné.

Třídní učitelky budou rodiče prvňáků a druháků kontaktovat i pro případné vyzvednutí pomůcek, které děti nechaly před prázdninami ve škole.

Věnujte, prosím, pozornost i dalším vyhlášeným opatřením, která se bezprostředně netýkají školy, jako např.
  • Od 1. března platí povinnost nosit všude na zastavěném území obce chirurgickou roušku. Výjimka platí jen případě, že je člověk sám v přírodě.
  • Při pobytu venku by se neměly stýkat osoby, které spolu nežijí ve společné domácnosti.
a upozorněte na ně své děti.

Více třeba ZDE.

V případě problémů či dotazů nás kontaktujte.
Děkuji.
HP