Opatření pro období 12. - 30. 10. 2020

Týden 12. – 16. 10. 2020

  • Probíhá výuka ve škole podle stálého rozvrhu.

 

Týden 19. – 23. 10. 2020

  • Probíhá povinná distanční výuka z domova.
  • Součástí výuky jsou online hodiny v prostředí Google Meet (odkaz je dostupný v záhlaví Google Učebny „… na dálku“, případně v jiné (vyznačené) Google Učebně – hodiny budou probíhat dle daného rozvrhu (dostupný i na webu školy zsstraz.cz) a účast na nich je povinná, pokud se žák/zákonný zástupce nedomluví s vyučujícím jinak. Neúčast na online hodině je třeba řádně omluvit (provádí rodič do 48 hodin). Předem domluvený jiný způsob plnění online hodiny není považován za absenci.
  • Učivo na daný den bude vždy nejpozději večer dne předchozího dostupné v týdenním plánu na školním webu (pravé menu – stránka třídy – záhlaví třídy TPx – 2020/21) – vypracování úkolů z týdenního plánů je rovněž povinné.
  • Svačiny a obědy jsou na tento týden odhlášeny – žáci mají ale nárok si v případě zájmu odebrat oběd (do krabičky, jídlonosiče) – v tom případě rodiče nejpozději v pondělí 19. 10. obědy do 8 hodin přihlásí na telefonním čísle 374 780 989.
  • Žáci mají možnost kontaktovat vyučující prostřednictvím e-mailu (přehled e-mailů byl součástí dotazníku k distanční výuce na začátku školního roku, email je vždy ve formě Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) či jiným dohodnutým způsobem.

 

Pro připojení ke Google Učebně a Google Meet je třeba:

  • přihlašovat se na https://www.google.com/ (vpravo nahoře modré tlačítko Přihlásit) výhradně prostřednictvím školní e-mailové adresy (…@zsstraz.cz)
  • při přihlašování se z mobilního zařízení (mobil, tablet) je třeba mít v zařízení staženou a nainstalovanou bezplatnou aplikaci Google Učebna a Google Meet (případně pro další práci Google Dokumenty) a přihlásit se k nim výhradně prostřednictvím školní e-mailové adresy (…@zsstraz.cz)
  • v případě problémů s přihlášením hledejte pomoc e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Týden 26. – 30. 10. 2020

  • Celý týden jsou podzimní prázdniny (+ státní svátek) – neprobíhá ani distanční výuka.

 

Další informace, případné změny (pokud by došlo ke změně opatření) budou zasílány na školní e-mail žáka, e-mail rodičů a budou zveřejněny na školním webu a školní FB stránce.