Hned druhý den školního roku odjely čerstvé páťačky Ema a Rozálka pod vedením trenérky Pavlíny do Brna, aby se zúčastnily Republikového finále Odznaku všestrannosti.


Den příjezdu na místo činu strávily relaxací a poznáváním moravské metropole.Čtvrtek už byl ve znamení sportovních disciplín - běhu na 60 m, skoku do dálky, hodu medicinbalem, shybů a přeskoku přes švihadlo. Po 5 disciplínách je Emča na krásném 15. a Rozálka na 8. místě každá ve své kategorii.Po závodění byl také čas na zábavu.Do druhého soutěžního dne držíme děvčatům všechno, co máme. :)


V pátek se soutěžilo v trojskoku, dělaly se kliky a leh-sedy, házelo se míčkem. Jako poslední volitelnou disciplínu si obě děvčata vybrala běh na 1000 m.Kromě závodění si zase obě dvě závodnice vyzkoušely i jiné diciplíny a setkaly se se sportovními hvězdami.V konečném součtu ziskem 5240 bodů obsadila Rozálka 8. místo (z 25 závodnic), když chvíli v průběžném pořadí figurovala i na místě šestém. Emča nasbírala 5820 bodů a ve své kategorii skončila čtrnáctá (ze 30 závodnic).

Mimochodem, najdete je?Oběma moc děkujeme za reprezentaci (nejen) školy a gratulujeme ke skvělému umístění.

Foto: Pavlína Nováková