Jak budou vypadat první dny po prázdninách?

Organizace prvního školního týdne:

1. 9. - 8:00 -  Společné zahájení školního roku a přivítání prvňáčků před budovou školy. Následuje:
  • I. třída - Přivítání prvňáčků s rodiči ve třídě, informační schůzka pro rodiče ve ŠD (přihlášení do ŠD), přihlášky ke stravování ve ŠJ (boční vchod), focení prvňáčků v lavicích
  • II. - IX. třída - do 9:35
2. 9.
  • zahájení provozu ŠD a stravování (pro žáky, kteří již byli ke stravování přihlášeni, není třeba vyplňovat novou přihlášku, ale pouze nahlásit případné změny)
  • I. třída - do 10:40, dále provoz ŠD
  • II. - V. třída - do 11:35
  • VI. - IX. třída do 12:30

od 3. 9. - všechny třídy výuka podle stálého rozvrhu (kromě odpoledního vyučování 3. 9.)

Vzhledem k situaci žádáme všechny návštěvníky školy (s výjimkou žáků a zaměstnanců), aby do budovy vstupovali s nasazenou ochranou úst a nosu. S dalšími přijatými hygienickými opatřeními a pravidly chování budou žáci seznámeni v prvních školních dnech a rodiče na třídních schůzkách, které se budou konat během prvních dvou týdnů.

Děkujeme za pochopení.