V uplynulých týdnech se hlavně běhalo, jednou se přidala ještě jízda na kole a plavání. Naši žáci se zúčastnili Večerního běhu Tachovem, Běhu Planou, Přespolního běhu s BK Tour v Tachově a také Triatlonu a duatlonu na Přimdě. Nezůstalo jen u účasti, na všech soutěžích někomu z našich cinkla medaile.

Bára Nováková přivezla z Tachova bronz a z Plané zlato.

Družstvo starších žákyň ve složení Barbora Nováková, Markéta Andrlová, Irena Hezoučká, Anastázie Pintová, Nikola Podlipská a Barbora Lízancová získalo v přespolním běhu v Tachově pohár za 3. místo.

1. místo vybojovala v triatlonu Anastázie Pintová.
V duatlonu ve svých kategoriích vybojovali:
  • Markéta Andrlová - 1. místo
  • Barbora Nováková - 2. místo
  • Ema Bártíková - 1. místo
  • Rozálie Nováková - 3. místo
  • Adam Habart - 3. místo
  • Matyáš Bártík - 2. místo
  • Lukáš Ryšavý - 3. místoVšem zúčastněným děkujeme za reprezentaci, za obětavost ve vytrvalostních bězích. Zvláštní pochvalu si zaslouží účastníci duatlonu a triatlonu, na kterých v deštivém počasí na Přimdě nezůstala nit suchá.


Děkujeme také paní Kloudové, Horváthové a Kuklíkové a panu Hálovi, Veřtatovi a Novákovi za pomoc s odvozem dětí a převozem kol.