Týdenní plán 7. třídy

Před dvěma lety jsme se zapojili do projektu České spořitelny Abeceda peněz. Z nám všem známých důvodů ohledně covidové situace jsme nemohli nikam vycestovat, a tak společně vydělané peníze ležely bezúročně ve školním trezoru. Ve čtvrtek 9.9. se vše naštěstí změnilo a my udělali v trezoru průvan.

Vyrazili jsme časně ráno s dostatečnou časovou rezervou směr Milovice. Vše probíhalo podle plánu, předpokládaný čas dojezdu po deváté hodině, otevírají v deset. Bohužel za Prahou, necelých 25 km od Mirakula, nás na několik hodin zastavil v koloně převrácený kamion.

Před zábavním parkem jsme zaparkovali v pravé poledne. Ihned jsme popoběhli na první zážitkovku, jízda vojenským transportérem BVP. A jízda to byla opravdu super adrenalinová. O jekot a bláto nebyla nouze.Po obědě se děti rozprchly po atrakcích a až do podvečerního srazu jsem jen občas někoho potkal, proto nemáme mnoho fotek. Děti měly za úkol fotit, ale protože by jim telefony překážely, tak je odložily.
Den plný zážitků jsme zakončili ve zdravém stylu, Happy mealem v Mcfastfoodu na Rudné. Za tmy jsme se vrátili domů.

Velké poděkování patří panu Habartovi a panu Hruškovi a strážským hasičům za odvoz dětí a zapůjčení dodávky.