Týdenní plán 2. třídy

Vydat se do předvánoční Prahy s tlupou tryskomyší ze 2. třídy může opravdu jen jedinec dobrodružné povahy. Ale protože děti vyhrály vstupenky do mořského světa, našly se v jejich okolí hned tři takové osoby. A tak děti čekala hromada zážitků.

První etapa - Cesta
Místo do školy zamířili tentokrát druháci na stříbrské nádraží, aby stopli Pendolino. Což se jim povedlo.

Druhá etapa - Metro
Znáte to: "Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají." I tuto nástrahu děti zdárně překonaly.

Třetí etapa - Mořský svět
Všichni živočichové zůstali tam, kde byli. Voda neodtekla. Mořský svět řádění druháků přežil.

Čtvrtá etapa - Adventní Praha
Je třeba všechno vidět, všechno prozkoumat, dělat "JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ" a taky "HELEEEEEEE" a nebo "JŮŮŮŮŮŮŮŮ". Nezapomeňte doplňovat energii.

Pátá etapa - Cesta domů
Z vlaku už děti nikam neutekly, rodičům byly předány. Tři osoby si hodně oddechly. :)

Tak kam vyrazíte druháci příště?

foto: Vladimíra Pintová a Jaroslava Radošová