Týdenní plán 1. třídy

Děti v přípravce zakončilly poslední školní týden. Většina z nich se po prázdninách přesune do I. třídy. Jaké byly poslední dny před prázdninami?

Žabky na léto
Posledním tvořením si děti vyrobily žabky, ale asi jen na památku nebo jen na jedno použití…I přípravka se zúčastnila soutěže Šplhni si na konci ro(c)ku. Všechny děti si vyzkoušely šplhání a měli jsme i vítěze. Gratuluji šikulky!Studené mlsání
Došli jsme si do obchodu na nanuky. Děti si vybraly podle svého výběru, na kterém nanuku si nejvíce pochutnají. Nikomu nespadnul ani nic nezbylo.Poslední den 30.6. jsme se s paní asistentkou rozloučily s těmito krásnými jmény. Bylo to úžasné i náročné, s některými si to zopakujeme a přejeme dětem spoustu zážitků a výletů, rodičům pevné nervy, trpělivost a radost ze svých dětí. Užívejte si. Věrka s Luckou.