Týdenní plán 1. třídy

Téma v přípravce, ve kterém malujeme, tvoříme, kreslíme, stavíme a užíváme si ho.

Barevní papoušci a pštrosiTukani v praleseVýběhy a pavilóny ze stavebnicKrokodýli Třídní výlet do Bělé nad Radbuzou
Vydali jsme se vlakem za poznáním do Bělé. Prohlédli jsme si kamenný most se šesti sochami, pozorovali jsme ptáky na řece, a pak jsme prošli bělské náměstí a zamířili na naučnou stezku. Při cestě na stezku nás zaujali tři opravdu veliké jeřáby při práci. Nezapomněli    jsme svačit a zároveň odpočívat. Nejvíce se děti těšily na zmrzlinu v Medové cukrárně. Každý si koupil se smetanovou nebo i s grepovou příchutí, došlo i na pamlsky do družiny nebo domů. Cesta vlakem do Stráže se nesla v odpočinkovém a zážitkovém duchu. Doufám, že se dětem líbilo a to bylo to hlavní.Foto i Lucka Sochorová