< návrat zpět

Our challenges rss

Projekt Our challenges je plánovaný jako dynamický projekt, jehož tvůrci budou zejména děti. Účastníci si sami určí, co chtějí sobě navzájem a své partnerské škole zprostředkovat, co jim chtějí ukázat, případně je naučit. Každá zvolená činnost bude pro ně zároveň výzvou, protože půjde o tzv. vrstevnické učení, při kterém se děti budou učit od dětí. Úkoly nebudou detailně specifikovány, bude v nich pouze jasně stanovená téma a deadline, dokdy ji mají splnit, aby žádné pokyny a návody nelimitovaly kreativitu žáků. Pedagogové budou v roli koordinátorů, supervizorů.

Naším partnerem je ZŠ Medňanská ze slovenské Ilavy.

Sledujte Twinspace: https://twinspace.etwinning.net/70190/home

Podzimní květina z javorových listů

Tvořivá výzva

Autor: Jaroslava Pachlová  •  Vydáno: 8.10.2018 21:05  •  Přečteno: 113x  •  Komentářů: 0