Kategorie: Aktuálně, Učíme se, Učíme se

Cyklisté v akci

Už je to zase týden (ten čas letí), co žáci 3., 4. a 5. ročníku vyrazili na hřiště u školy, které se pod rukama pana Končického rázem změnilo na dopravní hřiště.

Nikoho neodradilo ani chladné ráno. Nejprve všichni opakovali dopravní značky a předpisy. Každý se už těšil na kola, ale bez instrukce na jednotlivých křižovatkách, nemohl nikdo do „hustého" provozu vyrazit. Jak se ukázalo, mnozí mají ještě ve znalostech předpisů velké rezervy. Všichni neměli ochranné přilby, a i když byla k dispozici nová kola, bez přilby se jezdit nesmělo! Slunné dopoledne malým cyklistům uteklo jako voda. Učení s řidítky v rukou je opravdu bavilo.
Čím ukončit tento příspěvek? Snad jen prosbou, aby rodiče pořídili svým dětem ochranné přilby a dbali na to, aby je opravdu používaly! Mohou jim zachránit život!

A ještě fotky.

icon , =D odpovědět