Kategorie: Aktuálně, Učíme se, Učíme se

Mariánské Lázně trochu jinak

Kdo by si myslel, že jsme 29. 9. 2011 v Mariánských Lázních obdivovali památky a lázeňské domy, nakupovali dárky a dobrůtky, tak by se mýlil.

Naše cesta vedla do lesa. No, mají tam stejný les jako my, ale paní průvodkyně - bioložka nám ukázala, co všechno můžeme v lese pozorovat, jak sbírat drobné živočichy a jak se od přírody učit. Nemile nás překvapily lesní vosy, které vyzkoušely statečnost našich studentíků. Vše dobře dopadlo. Dopoledne jsme si zpestřili i odpočinkem na tzv. malé kolonádě obklopené krásným udržovaným parkem a ochutnávkou léčivého pramene. Krásné počasí, krásné prostředí, co více si přát. Žáci by věděli, NAKUPOVÁNÍ! Na to už ale nezbyl čas. Bohužel se z našich poměrně četných výletů ještě nepoučilo pár neposedů a dokazovali paní průvodkyni i řidiči autobusu, že slušné chování jim ještě úplně nejde. Snad příště?!

Fotodokumentace

icon , ... odpovědět