Kategorie: Aktuálně, Škola v novinách, Školní družina

Naše KCK v TISKU

Už je to tady, naše kosmické cestování se blíží ke konci, a proto na závěr SOUHRNNÁ TISKOVÁ ZPRÁVA!

8. 6. 2011 vyšel v týdeníku Školství článek o naší KOSMICKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘI.

icon , - odpovědět

Milí kosmičtí badatelé.
Mám dojem, že po přečtení tohoto článku se vaše výcvikové centrum bude potýkat s velkým zájmem o přijetí a absolvování kosmického výcviku.
Mám ale tušení, že příští rok vás čeká něco úúúplně jiného (teda fakt by mě zajímalo co, musím to nějak zjistit).
A vážně jsem zvědavá, co vás čeká za těch pár dní, co chybí do konce roku 4

icon odpověděl(a)

Trošku nám teď to cestování vesmírem vázne, momentálně jsme přistáli na planetě zvířat...

Už jsem šikovným druhákům dala na zvážení, co by se jim příští rok líbilo za téma, budou nejstarší a budou mojí "pravou rukou". Možná budu sama překvapená, co se nám z nápadů vyklube.

icon odpověděl(a)

takový družinový časopis by nebyla marná věc :)