Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Půlroční kosmická příprava u konce

31. 1. dostávají žáci svá pololetní hodnocení a ve školní družině obdrží 34 účastníků OSVĚDČENÍ o absolvování kosmické přípravy

Po půlroční kosmické přípravě každý účastník získává OSVĚDČENÍ (k 31. 1.), které jej opravňuje k letu do vesmíru s KCK PROXIMA.

osvědčení.jpg

Účastníci (celkem 38) získávali za aktivitu a plnění úkolů během září až ledna body:

• 10 bodů - zisk kosmického pasu (získalo 35 účastníků)
  • 20 bodů - zisk vesmírné měny (získalo 16 účastníků)
  • 30 bodů - zisk zápisníku kosmonauta (získali 4 účastníci)
  • 40 bodů - zisk "hvězdného třpytu" - svítící tyčinky (získali 2 účastníci)

Nejlépe si vedli tito "kosmonauti":

Matěj Ludvík (41 bodů)

Kateřina Kouklová (40 bodů)

Radek Andrle (39 bodů)

Tomáš Novotný (35 bod)

Michaela Wolfová (29 bodů)

Michal Grundza (27 bodů)

Jakub Komárek (26 bodů)

a další...

icon , - odpovědět

Znamená to, že brzy vzlétnete?

icon odpověděl(a)

Ještě musíme vychytat skafandry pro tolik kosmonautů a bude též zasvěcování do života na palubě kosmické lodi... a pak už budou lety. Virtuálně jsme už proletěli bez Neptunu celou sluneční soustavu. S prvním startem čekáme na lepší klimatické podmínky na Zemi 5 Ona je organizace složitější a vše vychytat, aby každý měl optimální podmínky, je poměrně náročné.

icon odpověděl(a)

to chápu .. doufám, že dostanete od paní ředitelky povolení ke startu :)

icon odpověděl(a)

No, po patřičném vysvětlení, že nebude okolí zdevastováno, snad povolení dostaneme 5