Kategorie: Aktuálně

Nové hlasování o Oranžovou učebnu

Nadace ČEZ uznala, že jarní hlasování o Oranžovou učebnu nebylo úplně v pořádku a tak se v době od 15. září do 15. října uskuteční ještě jedno hlasování.

Přistálo nám ve školní poště:

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

rádi bychom Vás informovali, že Skupina ČEZ připravuje na svém webu www.cezregionum.cz novou hlasovací anketu. Každý hlasující bude mít možnost zodpovědět soutěžní otázku a dát svůj hlas některému z projektů podaných v rámci grantového řízení Oranžová učebna. Hlasování proběhne od 15.9.2010 do 15.10.2010 a nabídne všem návštěvníkům webových stránek možnost hlasováním získat hodnotné ceny a ovlivnit, které školy získají nadační příspěvek na vybudování Oranžové učebny. Na uvedených internetových stránkách najdete také podrobná pravidla hlasování a průběžné výsledky.

Proč se zúčastnit?

• Výsledky hlasování pro jednotlivé projekty budou předány správní radě Nadace ČEZ, které k těmto výsledkům přihlédne a dodatečně vybere dalších 7 škol, které získají nadační příspěvek na vybudování Oranžové učebny.
  • Tři školy s nejvyšším koeficientem, který bude zohledňovat velikost školy (Výsledný počet platných hlasů každé školy bude vydělen počtem zapsaných žáků pro školní rok 2010/2011) získají notebook.
  • Tři hlasující, kteří odpoví na soutěžní otázku nejlépe, budou odměněni věcnou cenou. Každý z nich získá mininotebook.

Můžete tedy opět využít příležitost aktivně zapojit do hlasování i žáky, studenty či příznivce Vaší školy a zvýšit tak šance na získání nadačního
příspěvku. Motivujte Vaše studenty, rodiče Vašich studentů i širší okolí, aby hlasovali pro „svou" školu a pomohli pro ni získat Oranžovou učebnu. Tři z hlasujících mohou navíc získat i atraktivní cenu v podobě mininotebooku.

Jsme si vědomi, že v minulém hlasování nepřistupovali všichni soutěžící k hlasování korektně a pravidla hlasování nebyla nastavena optimálně. Z toho důvodu došlo k částečné úpravě pravidel. Skupina ČEZ bude za pomoci nejmodernějších technologií monitorovat způsob hlasování jednotlivých soutěžících a vyhrazuje si právo odebrat hlasy, které systém detekuje jako tzv. podvodné.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme Vám hodně úspěchů v novém školním roce.

S přátelským pozdravem

Nadace ČEZ

Hlasování bude probíhat na adrese http://soutez.cezregionum.cz/srv/www/content/pub/cs/oranzova-ucebna/ a budeme rádi, když se tentokrát hlasování zúčastníte. Za vaši pomoc předem děkujeme.