Kategorie: Aktuálně, Stalo se ..., Klub malých debrujárů

Nejen bádáním je debrujár živ

Na poslední debrujárské schůzce v tomto školním roce to debrujáři pořádně "rozjeli"...

31. 5. jsme ukončili pravidelnou činnost debrujárů, ale stále se budeme potkávat na společných akcí, kterých je v červnu dost.
Každý debrujár obdržel "absolventský list" a ohodnotili jsme celoroční činnost, co se nám líbilo, povedlo, co bychom ještě mohli, co jsme nestihli atd.

... a pak začala pořádná zábava - jídlo, tanec, zpěv a objevil se nejeden skrytý talent, hlavně taneční! Někteří si vyzkoušeli a trénovali balanční disciplíny na Den rekordů do družiny. Povídalo se, smálo a podle hromady pamlsků (moc rodičům děkujeme!!!) to vypadalo, že budeme ve škole muset přespat. No, nakonec jsme přece jen uklidili a s nacpanými bříšky odešli domů s těšením se na další akce.

icon , =D odpovědět

Jo jo,jsou to talenti od přírody 3 3 3

icon , - odpovědět

Nebude nějaká soutěž "nejpohyblivější debrujár"? Jak tak koukám máme pár kandidátů na republikové šampióny :)

icon odpověděl(a)

Já myslím, že bychom v této soutěži získali zpět putovní pohár!!! Pohyb je také věda - hlavně pro někoho 5 , ale ve včerejším debrujárském podání to bylo spíše umění!!!