Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Učíme se, Stalo se ...

Páťáci zdraví z výletu... nezmokli jsme, už jsme tu....

DOPLNĚNO...

Páťáci ráno nastoupili do vlaku a vyrazili směr Teplá.

Kolem poledne hlásili, že už jsou ubytovaní (Camp Relax Teplá). Odpoledne si dali procházku do kláštera premonstrátů v Teplé.

Pokračování příště ...

pokračování je tady....

My, páťáci, jsme ráno nastoupili do vlaku a vyrazili směr Teplá. Cestou jsme si udělali malý piknik v Mariánských lázních. Čekání na další vlak jsme si tak zpestřili nejen dobrou svačinou od maminek a babiček, ale také hrami. (Zkoušeli jste někdy hrát frisbee s kšiltovkou?) Výlukový autobus nás odvezl do Mrázova, odkud jsme se vydali pěšky do kempu Relax. Hned po příchodu jsme se rozutekli po kempu a všechno prozkoumávali - hřiště, bazén, chatky, restauraci, trampolínu.

Odpoledne jsme se vydali do kláštera v Teplé. Paní průvodkyně byla moc hodná a vzala nás i do podzemních štol, které k této prohlídce běžně nepatří. Někteří se trochu báli pavouků, ale paní učitelka říkala, že tam žádní nebyli, tak nevíme. Dozvěděli jsme se, jak žijí mniši v klášteře a prohlédli si krásné fresky.

Po prohlídce přišla odměna. Do vodního mlýna se nám moc nechtělo, protože jsme si mysleli, že je to starý dům s mlýnským kolem. Čekalo nás velké překvapení v podobě vodních kanálů, pump, kolotočů a nevíme čeho všeho ještě. Z původní půlhodiny, kterou nám paní učitelka dala, jsme to "ukecali" skoro na hodinu, ani na zmrzlinu se nám nechtělo. Někteří byli pořádně mokří, ale všichni společně jsme si to moc užili. Nakonec se našlo i pár minut na tu zmrzlinu a nákup dárečků pro rodiče, sourozence...

Cestou zpátky jsme si mohli zacvičit na venkovních posilovacích strojích, které byly po cestě. Občas jsme se o ně trochu přetahovali, ale nakonec si je vyzkoušel každý, kdo chtěl.

V kempu jsme si šli hrát na hřiště a nechali paní učitelku a paní asistentku, aby si vypily kávu. Ony ale nelenily a hned nám vymyslely hru - celá třída hrála po kempu na schovávanou. Některým se zpočátku moc nechtělo, ale nakonec to bylo prima. I když, teda jako nechceme žalovat, ale paní učitelka a paní asistentka občas napovídaly.
Po zbytek výletu jsme využívali hlavně hřiště - hráli jsme přehazovanou, bosi v písku. Večer jsme si dělali párty a pak už večerka a spát..... Některým se moc nechtělo, ale nakonec jsme usnuli všichni.

Druhý den jsme si ještě užili hřiště a trampolínu, zabalili věci a vyrazili domů. Moc se nám nechtělo, rádi bychom ještě zůstali.
Cesta vlakem domů byla dlouhá, ale všichni jsme dorazili v pořádku a už teď se těšíme na další výlet.

VZKAZ OD PANÍ UČITELKY
Moji milí páťáci, na výletě jste byli všichni moc hodní, až jsem se někdy musela podívat, jestli mi vás nevyměnili. Moc jsme si to s vámi s paní asistentkou užily. Tak příští rok znovu...?

foto: Kateřina Šrámková, Alena Říhová

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Výlet byl dobrý cemp a klášter.A hlavně mlýn u kláštera.
Vodní mlín bise mohl pořídit do školy

Děkujeme paní Kateřině Šramkové a Aleně Říhové