Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

"Expedice RETURN" ONLINE

Reportáž z expedice doplněna o fotografie a videa.

17:19 ... Do školy dorazila LTC Thereza Stank - zástupce NASA

18:00 ... První členové expedice prolézají černou dírou se ubytovávají v Moři klidu

18:15 ... V Moři klidu se nachází 26 členů expedice, jeden mimozemšťan, zástupce školy a LTC Thereza Stank

18:35 ... Výzkumníci vyplňují vstupní test NASA. Týmy, které dosáhnou neuspokojivého výsledku, budeme muset poslat domů.

19:00 ... Testem prošli všichni, expedice se vydala získat potravu v hodnotě 1000 MEGAKONZUMŮ

19:19 ... Výzkumníci našli potraviny v hodnotě 1031 MK .. přežijeme

19:35 ... Výprava odchází do laboratoře našeho výzkumného střediska ... "zkoumání mimozemšťana"

19:45 ... Expedici posílil ještě jeden člen

20:55 ... Nástěnky u hlavního vchodu teď zdobí různé podoby našeho mimozemšťana. Ten bohužel přišel díky nepříznivému klimatu a zimě o hlas, takže vyprávění o jeho planetě probíhalo pouze pantomimicky. Už víme, že planeta, ze které pochazí je malá, nejsou tam kopce ani údolí a povrch je placatý. Vody mají hodně, ale je příliš sladká, takže se nedá pít. Kolem planety obíhají tři Slunce a díky malé gravitaci mohou ve spánku poletovat.

21:00 ... Vyprávění o planetě ho roztesknilo a bohužel se nám ho zatím nepodařilo rozveselit. Rákosníček nezabral. Zabere stínové divadlo?

21:55 .. Světelná šou a stínové divadlo mimozemšťana zaujaly. Ozval se i výkřik, že už nechce domů a že chce zůstat na Zemi. Pokyn NASA je ale jasný, smontovat raketu a poslat návštěvníka z jiné planety domů. Montážní týmy právě hledají díly rakety po celém areálu. Americká navigace není z nejpřesnějších.

22:30 ... V Moři klidu už je šest smontovaných raket, čekáme na tři zbývající - bude z čeho vybírat

23:06 ... Raketa smontována, mimozemšťan odletěl. Společně jsme sledovali přímý přenos startu rakety. V Moři klidu se všichni chystají ke spánku. Ještě pohádka na dobrou noc.

7:00 ... Budíčeeeeeek!!!!!

7:38 ... Základnu opustili poslední badatelé. Expedice RETURN byla ukončena.

ZDE najdete další fotografie a TADY ostatní videa. Jako bonus přidáváme vaše splněné výzkumné úkoly.

18. 2. 2010 - Britské ministerstvo obrany zveřejňuje další dokumenty o UFO.

Expedice RETURN
Text
Kontrola captcha
icon I já děkuji všem zúčastněným, kteří se pouštěli odvážně a zodpovědně do plnění úkolů a přispěli tak ke zdárnému splnění hlavního cíle expedice. Byli jste úžasní a skvělí.
Hello! Ještě jedenkrát děkuji všem výzkumníkům za pomoc při uskutečnění návratu mimozemšťana na jeho planetu. Všechny výsledky a pozorování brzy zpracujeme. Were you excellent team. Yours sincerely Thereza Stank
EXIPICE