Kategorie: Aktuálně, Šikovné ručičky, Žáci a jejich práce

Podzimní mistři

Z první schůzky ŠIKOVNÝCH RUČIČEK.

Malí výtvarníci se poprvé sešli v učebně výtvarné výchovy, seznámili se s pravidly, která bude třeba v kroužku dodržovat. Děti dostaly malý notýsek, kam si budou zapisovat, co si mají na další kroužek přinést. Mají také domácí úkol: nakreslit na desky "notysku", co si přejí dělat na kroužku nebo co od něj očekávají.

Prvním výtvorem byl podzimní strom malovaný ťupáním.

Hotové práce budeme mít chvilku vystavené ve škole, po té budou předány autorům.
Mistry v ťupání se stali Honzík Pilař, Natálka Veřtatová, Barča Lízancová, Jaroušek Šlehober, Nikol Podlipská, Kačka Šlehoberová, Irča Hezoučká, Alex Siegerová, Terka Šeděnková, Nikol Horváthová, Lucka Martincová, Eva Hezoučká.

, - odpovědět

Děkujeme za pozitivní ohlasy. Doufáme, že tomu bude i nadále.
Děti jsou velice šikovné a máme z nich velkou radost. Jejich stromy obdivuje celá škola.

Jsme moc rádi, že se kroužek líbí. Doufáme, že to tak bude i nadále. 1

super nápad 3 , Nikča přišla domů nadšená 9