Kategorie: Učíme se

Týden od 7.12. do 11.12.

Tento týden stále opakujeme abecedu, děti se ji mají naučit zpaměti. Budu ji zkoušet. Začneme další velkou kapitolu : slovo.

V matematice začínáme probírat desítky a jednotky, počítání s nimi.

Čajs- v pondělí jsme si napsali opravný test, platí lepší známka z obou testů. Chybějící děti budou psát test ve čtvrtek.

Nové téma v čajs je rodina.

Vv, Pč : budeme vyrábět indiánskou čelenku.

Kdo má doma indiánský kostým, může si ho donést do školy, využijeme ho na besídku, na kterou bych vás tímto ráda pozvala. Kostým bude ve třídě uložený ve skříni. Místo kostýmu můžeme použít pánské bílé tričko (staré), kostým si z něj vyrobíme. Pokud nemáte, nic se neděje.

Domácí úkoly

Pondělí: M str.55, cv.4

Čj -PS str.23, cv.4

Úterý: písanka str.19