Kategorie: Ostrovy objevů, Školní družina

Diplomy pro piráty

Hodnocení prvního měsíce projektu.

Za plnění pirátských úkolů zaslouží nejvíce pochválit Jan Pilař a Nikolka Horváthová. Ti umí zabrat, vyrábět a být nejvíce aktivní. To budou piráti jedna radost. Kromě diplomu dostali i modrá etwinningová trička.
Kuba Lavička, Matýsek Komárek a Terka Lavičková si od kapitána přebrali také diplom za svoji skvělou práci a malý přívěsek.
Stázka Pintová, Eliška Turbáková a Jan Tampír patří také mezi nejlepší.
Na paty jim šlapou už i Markétka Andrlová, Robert Vašíček a Lukáš Ryšavý.
David M., Matyáš B., Radek B., Tomáš S., David S., Daniel N., Saša B., Bára N., Karča Š., Linda H. - i tihle získali pochvalu!
Ti, kteří sesbírali do své pomyslné pokladničky méně penízků, obdrželi alespoň "tetovačku".

Ostatním chybělo málo k získání pirátského diplomu, takže se mohou podle svých možností a času zapojit opět v měsíci říjnu. Piráti se nevzdávají.

Také děti hodnotily první měsíc projektu, jejich hodnocení formou obrázků nebo psaní si můžete prohlédnout na nástěnce u školní družiny.