Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Den ve znamení masek

Měsíční plán školy na dnešek dopředu hlásil maškaření v družině. Když nám na tento den VI. třída ještě naplánovala Den masek, bylo jasné, že o zábavu nebude nouze.

Ráno se škola začala hemžit všemožnou havětí, od skřítků, čarodějnic, princezen a baletek, přes piráty, vojáky, zombíky a superhrdiny, až po miminka, fotbalisty a indiány.

Štěstí, že dnes naši školu nenavštívila žádná oficiální návštěva, protože buď by ho přivítala zuřivá tělocvikářka nebo šílená ředitelka, případně ohromná peřina. Rodiče by marně hledali třídní učitele svých dítek - copak je svěřili do rukou indiánek, koček či careven? A víte, že nám ve škole uklízí princezna?

Velkou pochvalu si zaslouží všichni, kdo v maskách přišli a zejména třeťáci a čtvrťáci, kteří splnili úkol dne na 100%.

Maskovaní deváťáci pak pokusničili se zvukem a nitkovými telefony.

Den vyvrcholil rejem masek v družině. Hudba duněla celým pavilonem, taneční parket se vlnil, soutěže našly své vítěze a klaun se šejkem mohli být spokojeni s tím, jak se celé odpoledne vydařilo.

Myslíte, že je čas masky zase na rok odložit? KDEPAK!

• V úterý 12. února se můžete zúčastnit masopustního průvodu.
  • V sobotu 23. února vypukne ve škole velký dětský karneval.