Kategorie: Informatika, Aktuálně, Žáci a jejich práce

Kdo jsem?

Šesťáci vytvářeli prezentace, ve kterých odpověděli na několik otázek. Poznáte KDO je KDO?

Abychom vám mohli prezentace ukázat, museli jsme je převést do jiného formátu a tak přijdete o animace, které v původních prezentacích jsou.
A další drobný zádrhel je, že správnou odpověď je třeba vyluštit. Skrývá se totiž za QR kódem na poslední stránce prezentace. Takže potřebujete buď znát hodně dobře žáky 6. ročníku nebo chytrý telefon či tablet s vhodnou aplikací.

Hodně štěstí :)

PS: tipovat můžete pod článkem

icon , - odpovědět

Tak v některých případech je to jasné - Bára má č. 3, Dan č. 5. Čtvrtá prezentace bude Prokopova (poznám to podle oblíbené knihy 3 ) a šestá Petrova. Jen nevím, jak to mají kluci Jindra a Honza. Kdo z nich je jednička?

icon odpověděl(a)

Martino, máte 3 zásahy ze čtyř :)