Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Matematický klokan 2012

Jak daleko doskákali naši žáci? Jak moc se Cvrčkové přiblížili maximu 60 bodů? A jak vysoko k hranici 120 bodů vyskočili Klokánci, Benjamíni a Kadeti?

V kategorii Klokánek získali s pomocí asistentek Vladimír Boško 72 bodů a Jiří Šlehofer a Vít Gregor 58 bodů.

V kategorii Kadet nebyli hodnoceny výsledky Petra Svobody a Marcela Hepnera, kteří odevzdali necelou minutu po odstartování soutěže.

Nejslabší účast byla v kategorii Benjamín, kde se přihlášení šesťáci v den  konání soutěže začali odhlašovat.

, - odpovědět

neni zaco me to bylo divny
ja jsem jeji kamaradka z liberce a rada koukam na tyto stranky
mimichodem moc hezky udelane

icon odpověděl(a)

super, díky .. netušila jsem, že místní poskytovatel internetu, funguje i v Liberci :)

, - odpovědět

prosim rychlou odpoved docela me to stve a zajima

, - odpovědět

proc tam neni ivca koktova

icon odpověděl(a)

Děkuji za upozornění .. Ivča opravdu z výsledkové listiny vypadla, patrně se její odpovědní lístek přilepil k jinému, když jsem tabulku psala, napravím tuto chybu hned ráno až se ve škole k dostanu k podkladům. Ještě jednou díky.

icon , - odpovědět

Osobně mám velkou radost z výsledků v kategoriích Cvrček a Klokánek. Na druhou stranu od pátku marně přemýšlím nad tím, kam nám na druhém stupni mizí chuť něco dokázat (vlastně o tom přemýšlím pořád a po Klokanovi zvlášť).
Opravdu na 2. st. myšlení víc bolí? 7