Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Strašidelný pátek

aneb Takový obyčejný den v naší škole a co mu předcházelo

Dostečně dlouho dopředu: Osmáci vyrábí a roznáší plakátky informující o Dnu v maskách.

31. října: Šikovné ručičky vyrábí další výzdobu a dochází k její instalaci.

31. října - 4. listopadu: Ve škole se dlabe a dlabe se i v domácnostech našich žáků. Na terase u sborovny se začínají hromadit dýně.

2. listopadu: Osmáci chystají program, domlouvají vše potřebné, vyrábějí diplomy pro nejlepší masky.

4. listopadu: Je to tu!

6:30
Ve škole se vyskytují podivné existence. Začíná to v ranní družině a šíří se to celou školou. Do tříd, do sborovny, do ředitelny. Provedená inspekce konstatuje velký výskyt strašidel, bubáků, přízraků, čarodějnic a dalších oblud. (více TADY, TADY a TADY)

10:00
Porota vybírá Miss Dýni 2016. (více TADY)

11:45
Před polednem se shromažďujeme v tělocvičně, kde dochází k reji a výběru nejstrašidelnější masky. Ani tentokrát to učitelská porota nemá jednoduché. Vítězové dostávají diplomy a drobné ceny. (více TADY)

17:00
V pět večer se strašení přesouvá ke strážskému hřbitovu. Děti s lampiony vyvolávají strašidla a ta přichází. Průvod prochází obcí ke škole, kde jsou vyhlášeny dýňové Miss. (více TADY a v samostatném článku)

asi 17:30
Odvážlivci se vydávají na cestu plnou strašidel. Ze tmy se ozývá kvílení, výkřiky a občas i pláč. Vrátili se všichni? SNAD ANO!

icon , - odpovědět

Osmáci si zaslouží velkou pochvalu. Své role organizátorů celého dopoledne se zhostili s velkou ctí. Do práce se zapojili všichni, každý měl svůj úkol, nikdo nestál stranou. Od nápadu, přes přípravu, realizaci až ke zdárnému konci to byla velká cesta. A byla úspěšná.
Za mě velké díky, moc jsem si to užila. Doufám, že to nebyla vaše poslední akce. :)