< návrat zpět

EU PES

Projekt: Škola na míru našim dětem (CZ.1.07/1.4.00/21.2210)
Průběh projektu: 1. července 2011 - 31. prosince 2013

Cílem projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na naší základní škole. Zkvalitnění a zefektivnění výuky bude dosaženo metodickým vzděláváním a podpůrnými kurzy pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů ve výuce.

Klíčové aktivity a vytvořené materiály:

I/2 - Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti

III/2 - Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

IV/2 - Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základních škol

V/2 - Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd

-------

I/3 - Vzdělávání pedagogických pracovníků ve formách a metodách výuky směřujících k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti žáků základních škol a k individualizaci výuky v této oblasti.

II/3 - Metodiký kurz pro učitele cizích jazyků

III/3 - Vzdělávání pedagogických pracovníků pro oblast digitálních technologií.

IV/3 - Vzdělávání pedagogických pracovníků ve formách a metodách výuky směřujících k rozvoji matematické gramotnosti žáků základních škol a k individualizaci výuky v této oblasti

V/3 - Vzdělávání pedagogických pracovníků ve formách a metodách výuky směřujících k rozvoji přírodovědné gramotnosti žáků základních škol a k individualizaci výuky v této oblasti.