Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Škola plná masek

V sobotu odpoledne ovládly školu maškary.

Zastoupeny byly pohádkové postavy - vodníci, víly, čarodějnice, Karkulky, princezny. Dostavili se i Bob a Bobek se svým kloboukem kouzelníka Pokustóna. Objevili se čertíci a andělé dohlížející na rovnováhu na Zemi. Pomáhali jim superhrdinové.
Připluli i piráti a pirátky, objevitelé a dobyvatelé, kteří navštívili cizí země a přivezli s sebou domorodce, břišní tanečnice i Skota.
Hlasitá hudba probudila také bytosti ze záhrobí, ze kterých šel strach.
Sestoupila k nám i noční obloha a to je ve dvě odpoledne už co říct.
Úsměvy na tvářích se snažili vykouzlit klauni.

Pod vedením kapitána se tančilo a zpívalo. Taky se soutěžilo a závodilo (Pokud někoho z přítomných zaujala naše autíčka, vězte, že jsou úžasná a jmenují se PlasmaCar. Nejsou dražší než běžné odrážedlo a narozdíl od něj unesou i dospělého člověka .. jak jste ostatně mohli sami vidět).

Sladkosti a drobné ceny si nakonec odnesli všichni. Diplom navrch odnesli dva čerti do pekla, jeden anděl do nebe, Skot na ostrovy a Karkulka babičce.

Nebyli jste tu? Pak tu pro vás máme FOTOGALERII a také VIDEOTÉKU.