Kategorie: Aktuálně, Školní družina

A jedéééééém!

Děti ve školní družině se do prázdnin přímo vřítily :)

Když na slavnostní rozloučení se školním rokem a vycházejícími přijely do tělocvičny paní ředitelka a paní zástupkyně na tzv. měsíčních vozítkách, doprovázel jejich entrée bouřlivý potlesk.
A děti v družině měly odpoledne jako první právo na zkušební jízdy po škole a toho práva s plným nasazením využily.
Vozítko
PlasmaCar nepotřebuje pedály, baterii ani jiný zdroj pohonu, a přesto jede.

Samozřejmě jsme na konec školního roku nezapomněli vyhodnotit náš celoroční projekt Tajemství stromů. Děti získaly pamětní list jako vystřihovánku s QR kódem a někteří účastníci tričko s logem eTwinningu.

A jaká jsou dětská prázdninová přání?

Přeji dětem, aby se jejich prázdninová přání splnila a moc se na ně těším po prázdninách - novou hru už mám vymyšlenou :D