Kategorie: Aktuálně, Stalo se ..., Soutěže

Hry třetího tisíciletí

Někteří žáci 3., 4. a 5. ročníku strávili tři dny v Melchiorově Huti. Od 20. do 22. června zde proběhly Hry III. tisíciletí, ve kterých děti dokázaly své sportovní kvality.

Soutěžilo se jak v kolektivních sportech vybíjené, přehazované, pálkované a kopané, tak v individuálních atletických disciplínách jako hod kriketovým míčkem, běh na 50 m a skok daleký. Děti si vyzkoušely běh na jednu míli či olympijskou štafetu.

Přestože byly v tomto prostředí úplnými nováčky, zdatně se popraly se všemi nástrahami a záludnostmi sportu a prokázaly, že mají sportovního ducha a nadšení pro věc. V nelehkých soubojích získali žáci také četné medaile, v kolektivních hrách diplom za první místo v kopané a třetí místo ve štafetě.

Fotografie dokumentující nejen sportovní klání si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

icon , =D odpovědět

Děkujeme škole za krásnou misi pro děti,za hlídání manželům Bartíkovým a gratulejeme vítězům.
Pěkné fotky 9 9 9

icon odpověděl(a)