Kategorie: Aktuálně, Učíme se, Učíme se

Rozlučkový výlet na Sycheráku

Na pátek 22. 6. 2012 jsme se všichni opravdu těšili. Plánování bylo u konce a slunné odpoledne před víkendem vítalo žáky 3. a 4. ročníku spolu s rodiči na Sycheráku.

Chatky a buňky Městyse Stráž byly připraveny a my se mohli ubytovat. Proviant zaplňoval lednici, stoly, a netrvalo dlouho, i naše hladová bříška. Všude voněly čerstvě upečené moučníky. Odpoledne bylo plné očekávání. Program začal kulturním vystoupením pro důchodce ve „Dřeváku", následovala výborná svačina - pizza od paní Kouklové,, obhlídka okolí a koupání v místních vodách. I když nebylo tropické vedro, nikomu se z vody nechtělo.
Není možné vypsat vše, co se událo. Pozornosti například neunikla trampolína, moc jsme si užili plavbu s tatínky na pramicích, následovalo opékání špekáčků, večer byl plný tajemných návštěv a her na chatkách, proběhlo trvalé zkoumání potoka, atd., atd. . Spát se nikomu nechtělo. Po půlnoci, tedy spíš po jedné hodině ranní už bylo z chatek slyšet jen odfukování spokojených spících dítek. My dospělí jsme ještě trochu probrali život a spánek nás přemohl až k ránu. Před šestou byl dospělácký budíček. Bylo třeba rozdělat oheň a snídaně brzy voněla „kempem". Děti ani dlouho nelenošily. Někteří odjížděli brzy domů, jiné čekalo fotbalové utkání a zbylá skupinka se vydala na opravdu poslední plavbu po hladině Sycheráku.
Dle mého názoru se tento rozlučkový výlet se školním rokem, spojenými třídami a s třídní učitelkou velice vydařil. Bylo krásné počasí a děti si pobyt opravdu užily. Na maminkami připravenými dobrotami  si všichni pochutnávali a něco nám zbylo i do školy.
Chci touto cestou poděkovat všem, kteří nám umožnili tuto akci uskutečnit. Velký dík patří paní Ježkové, která nám zařídila ubytování. Dále chci poděkovat všem, kteří se postarali o stravovací a pitný režim, všem co přispěli finančně, všem co nás navštívili během pobytu a především těm, co s námi vydrželi do druhého dne. Jejich pomoci si velice vážím. Díky paní Veishaiplové, Habartové, Novákové, Andrlové. Díky panu Gregorovi a Andrlemu. Z celé akce mám velmi dobrý pocit a bude se mi po vás všech od září určitě stýskat.
Možná vymyslíme, jak se znovu sejít i s mou novou první třídou.
Přeji všem krásné léto, pěkné prázdniny a ještě jednou upřímně děkuji!

A ještě jednou obrazem - FOTOGALERIE.

icon , =D odpovědět

Nádherně prožitý pátečněsobotový den!!!
Nám a hlavně dětem se bude určitě po třídní učitelce stýskat 7 .
MOC JÍ ZA VŠE DĚKUJEME 9 .

icon , - odpovědět

Z popisu i z fotek je poznat, že jste si to opravdu užili. Možná jsem měla využít nabídku pana Gregora, když jsem v pátek kráčela s velkým batohem od školy k domovu a on mi nabízel, že mě na ten Sycherák odveze. :)