Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Stalo se ...

Naši čtenáři a čtenářky

Každý rok žáci naší školy měří síly ve čtenářských dovednostech. Ti nejlepší mají možnost reprezentovat v okresním, krajském a celostátním kole . Ve středu 25. 4. 2012 proběhlo školní kolo čtenářské soutěže. Dalo by se říci, že počet čteníchtivých žáků nás velice překvapil! Přihlásilo se 30 žáků z I. stupně ZŠ a 7 žáků z II. stupně ZŠ. Taková účast nám všem udělala ohromnou radost.

Každý se snažil číst co nejlépe, někomu se dařilo více, někomu méně. Zazlobila tréma, která některým soutěžícím vzala sílu v hlase a čtení také trochu ovlivnila obava z toho, zda všichni dojíždějící stihnou autobus či vlak. Mnohé vyčtete z pořízených fotografií.

V každé kategorii (ročníku) byli vybráni tři nejlepší čtenáři, jejichž seznam naleznete pod článkem. Pro organizátory se stali vítězi všichni, kteří rádi čtou a všem to předvedli!!!

Žáci, kteří se v jednotlivých ročnících umístili na prvních místech, se zúčastní okresního kola čtenářské soutěže v Plané.

Odměna nikoho nemine. Vyhodnocení proběhne ve čtvrtek 26. 4. 2012 o velké přestávce před družinou. Poklad se strážskými penízky hodně prořídne!

Vyhodnocení I. stupně

1.ročník