Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Jak jsme dnes zahájili?

Za lehce chladného rána se před školou sešli zaměstnanci školy, zástupci spádových obecních úřadů, rodiče a hlavně 110 našich školáků. Patnáct z nich přišlo do školy poprvé a určitě to pro ně byl velký krok. Představili se a poprvé usedli do svých lavic.

I já bych jim na té devitileté cestě ráda popřála jen šťastné a úspěšné kroky, radost z práce, příjemné prostředí a usměvavé chápající učitele.

Na fotografie se můžete podívat ZDE.

icon , - odpovědět

Zahájení jsem viděla jen na fotkách, ale prvňáčci jsou kouzelní! Přeji jim i ostatním dětem, ale také učitelům a dalším zaměstnancům školy úspěšný a radostný školní rok.

icon , =D odpovědět

Zahájení školního roku bylo superrychlé//moc mi to uteklo//.a všem školákům přeji,aby se jim dařilo=DD 9

icon odpověděl(a)

Když oni byli taaaaak nedočkaví (všichni .. nejen ti malí) :)

icon odpověděl(a)

Malá předškolková vsuvka:

Kačenka celé prázdniny telefonovala svým hracím telefonem Dominice, Danečkovi, Markétce ..
K: "Ahoj xxx, jak še máš? Jo jo, já še mám taky dobže. Ty už deš do škovky? Maminko, xxx už jde do škovky, kdy já pudu do škovky?"

v posledních 14 dnech přidávala:
K: "já už mám pipavený bačkovky. Tak ahoj."

Dneska brečela hned po probuzení, že chce dnes ve školce spát
A když jsme potkali cestou autem Markétku, tak "To byva moje Makétka, moje kamavádka ze škovky."

konec předškolkové vsuvky :)