Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Koumálek a MyslIQ v novém školním roce

Na co se můžeš už teď těšit :)

Všichni teď máte plnou hlavu prázdnin a volna. Ale včasná informovanost je nezbytná a třeba se už někdo i těší, že od září budou obnoveny dva kroužky pro žáky 1. stupně. V prvním pololetí kroužek plný bádání a pokusů Koumálek a ve druhém pololetí ho vystřídá kroužek zábavné logiky a deskových her MyslIQ.

Podrobnější informace budou sděleny první týden v září, kdy budou k dispozici přihlášky s termíny schůzek. Scházet se budeme jednou týdně 16 x v prvním pololetí a 16x v druhém pololetí na hodinu a půl.
Kroužek KOUMÁLEK bude již pro zájemce od 1. třídy, MYSLIQ pro děti od 2. ročníku. Kroužky budou ZDARMA.
Předběžné přihlášky a dotazy můžete posílat již teď na pachlova@zsstraz.cz

Užívejte léta a těším se na vaše prázdninové zážitky.

Pro rodiče a zájemce odkazy na náplně dřívějších kroužků: MYSLIQ, Koumálek, Hokus pokus

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Nebyly přidány žádné komentáře.