Kategorie: Učíme se

29. 9. - 2. 10.

PÍSMENKÁŘ

konec září - máme probraná písmenka L, l, S, s, M, m, P, p

začátek října - Procvičujeme dosud probraná písmenka, vyhledáváme písmenka v textu, skládáme pomocí písmenkové abecedy známá písmenka do mřížek a na papír, stále procvičujeme sluchovou analýzu a syntézu (např. řekni slova s L na začátku, uprostřed, na konci, a naopak - kde ve slově motýl slyšíš L).

Doporučení - je třeba stále opakovat čtení probraných písmen (např. M, p, L, S - velké M, malé p, velké L, velké S)

PÍSANKA

konec září - prohnuté čáry, šikmé čáry, ostrý obrat, horní zátrh, dolní zátrh

začátek října - složený zátrh

MATEMATIKA

konec září - máme probrané číslice do 5 s použitím v reálných situacích (počítání předmětů v daném souboru, v matemat.divadélku - obrázky, psaní číslic 1, 2, 3

začátek října - sčítání v oboru do 3

ČAJS

Provedli jsme Zetíka po škole a naučili ho přecházet vozovku a správně a bezpečně se do školy dostat, orientovat se v okolí školy. Správně dodržovat ve škole přestávku a jak se chovat v hodině.

, - odpovědět

C KDYŽ BYCH POTŘEBOVALA NĚCO ZKONZULTOVAT?
nEŠSLO BY TO ZŘEBA PŘES MAIL?

icon odpověděl(a)

kromě mailu máte možnost zaregistrovat se tady na stránkách (vpravo nahoře) a využívat pro komunikaci s paní učitelkou zdejší Vzkazník