Kategorie: Aktuálně, Žáci a jejich práce, Stalo se ...

Den řemesel

Čekání na Mikuláše jsme si spolu s Barborkou krátili v devíti řemeslných dílnách.

Zatímco se děti z přípravné, první a druhé třídy stali na den pozorovateli, ostatní žáci školy měli možnost zapsat se do jedné nebo do dvou z devíti řemeslných dílen. Pod vedením učitelů a několika externistů si tak děti mohly vyrobit papírový stromeček či svíčku, udrátkovat ozdobičku nebo ji vymodelovat ze slaného těsta, upéct a ozdobit perníky, pracovat s papírem či hlínou, naučit se základům paličkování nebo práce se dřevem.

Následující fotogalerie o dnešním projektovém dnu vypráví mnohem lépe než hromada slov. Tak se dívejte.

Děkujeme moc za pomoc našim pomocnicím - Anetě Veřtatové a Jarce Radošové, Šárce Dostálové, Janě Květové, Vlastě Velátové a ... .
A také děkujeme všem rodičům, kteří přišli podpořit své děti.

, - odpovědět

Tak to je dobře.
Zájem mám a určitě se s holkama domluvím
a přijdeme. 1