Kategorie: Aktuálně, Stalo se ..., Soutěže

Vyhodnocení celoroční soutěže "O strážský peníz"

S koncem školního roku přichází i ukončení celoškolní soutěže. Čtěte dále:

Sečteno a podtrženo. Už víme, kdo byl letos nejpilnější a nejaktivnější v soutěži O STRÁŽSKÝ PENÍZ!

Kdo má nejvíc?

Zde pětice nejlepších "sběračů" v tomto školním roce:

1. místo: Bára Květová 5. roč. 23 body = penízky (p.)

2. místo: Lucie Sochorová 3. roč. 22 p.

3. místo: Radek Andrle 3. roč. 21 p.

4. místo: Michal Novák 3. roč. 20 p.

5. místo: Filip Habart 3. roč. + Aleš Komárek 9. roč. 19 p.

Pozor!

Letos bude vyhodnocení probíhat jiným způsobem než v minulých ročnících.
Žáci, kteří získali 9 penízků a méně, dostanou malou odměnu a žáci se ziskem 10 a více penízků obdrží peněžní poukázku, na kterou si budou moci vybrat zboží v Papírnictví pana Hadače v Boru. Vyhodnocení proběhne při předávání vysvědčení.

Pozn.:

Soutěž má dvě části - žáci získávají během šk. roku penízky za svoji aktivitu v soutěžích, účasti na školních akcích atd., ale konečná částka při "nákupu" se jim může navýšit o bodíky za pomoc na školním pozemku o prázdninách, a proto peněžní poukázku s nejvyšší částkou obdrží Aleš Komárek , kterému se započtou k jeho penízkům ještě prázdninové bodíky, tzn. dohromady získal 31 penízků, jeho mladší bratr Adam Komárek si také prázdninovou pomocí vylepšil skóre na konečných 21 bodů.