Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Pozvánka na koncert ve Stráži

Ve čtvrtek 14. června od 18 h "Hudba v běhu staletí"

Jak zní skladby hudebních skladatelů, o kterých se učíte v hudební výchově nebo si je připomínáte v historických souvislostech, se můžete přesvědčit ve čtvrtek 14. 6. 2012.
V kostele sv. Václava ve Stráži se v rámci 6. ročníku festivalu Hudební léto Borska představí při přednesu skladeb J. S. Bacha, A. Dvořáka, F. Schuberta či A. Corelliho žáci, absolventi a pedagogové ZUŠ v Boru.

Všichni jste srdečně zváni. Děti mohou okouknout, jak hrají jejich vrstevníci, rodiče se mohou inspirovat, kam dále směřovat kroky svých ratolestí a všichni se můžeme na chvíli nechat přenést do jiného světa.

Zde plakát s celým programem festivalu.

(Pozn. pro rodiče: ráda na koncert vaše děti doprovodím a po koncertě předám :) J. P.)