Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Cyklisté za školou

Nejde o cyklisty, kteří by nechtěli jít do školy, jak by se mohlo zdát, ale jde naopak o všechny žáky 3., 4. a 5. ročníku, kteří přišli v pondělí do školy.

Poměrně chladné ráno "Bonifáce" neodradilo ani pana Končického od postavení improvizovaného dopravního hřiště za naší školou. Dopravní výchova má u nás stálé místo.
Opakování dopravních značek proběhlo s menšími zaváháními. Když se cyklisté vydali na trasu s křižovatkami a dopravními značkami, bylo zřejmé, že praxe je složitější. Někomu nešly "směrovky", někomu zase "stopky" a jiní měli problém s předností či rychlostí.
Nikdo ale stále nepřišel na to, jak je možné, že získané informace tak rychle mizí z paměti. Proto se určitě zase brzy uvidíme a budeme opakovat a trénovat!

Doufáme, že se v nadcházející cyklistické sezóně nikomu nic nestane a všichni budou poctivě nosit ochrannou přilbu!

Může zachránit život!!!!

icon , - odpovědět

A já bych ráda během prázdnin dva cyklisty "vyrobila". Doufám, že se mi to povede. :)