Víte, co je upcyklace? Víte, že staré a nepotřebné věci se mohou proměnit v něco úžasného? Víte, že za dárky nemusíte utratit ani korunu? Víte, že upcyklace je odvětví, kde prim hraje tvořivost? Víte, že po otevření článku si můžete zasoutěžit a pobavit se? Seznamte se s novými maskoty a ...

a společně vymyslíme nový projekt. A pozveme do něj i naše eTwinningové kamarády, ať jsme "světoví"! 

POZOR!!! POZOR!!!

A od téhle chvíle už žádná ponožka na vyhození! Liché ponožky i ty s dírou vyperte a připravte je na jejich další super život. Někdo může začít vyrábět sám a družináčci se mohou těšit na vyrábění, až se spolu (snad brzy) uvidíme!

To bude nápadů! Jů! Ale nejdříve se seznamte s novými kamarády. Vymyslete jim jména - viz kvíz níže. A v těchto šedivých a mlhavých dnech se trošku pobavte a zasmějte :D 

Přímý odkaz na kvíz ZDE.
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se