Jak trávily předprázdninový týden děti ze 3. oddělení školní družiny.

Sádrové Heloweenské odlitky si děti odlily a po vyschnutí i namalovaly.



Doplnění nástěnky o Halloweenskou girlandu a zase ty naše korálky.



A poslední práce dnes byla dlabání dýně.