Jak trávily předprázdninový týden děti ze 3. oddělení školní družiny.
Sádrové Heloweenské odlitky si děti odlily a po vyschnutí i namalovaly.
Doplnění nástěnky o Halloweenskou girlandu a zase ty naše korálky.
A poslední práce dnes byla dlabání dýně.
Školní družina
Halloweenské tvoření u Soviček
- Napsal(a) Jaroslava Radošová
- Kategorie: ŠD - 2025/26
- Zobrazení: 947