V 1. oddělení děti nazahálejí. Vytvořily podzimní pavučinky, ozdobily dýni aj. 🎃🕸

Ve čtvrtek Lvíčata s paní vychovatelkou Anetou tvořila podzimní pavučinky s listím. Při proplétání si děti procvičovaly jemnou motoriku.

V pátek pro změnu s paní asistentkou Adrianou ozdobily dýni.



Když venku prší, leje a vítr duje, nic se neděje, protože hračičkování, tvoření a pojídání svačinek z domova je vždy vítáno :)



S Fandou jsme také udělaly vývěsku před školou. Ani se nám tam všechny připravené fotky nevešly.



Foto: Adriana Lukášová a Jaroslava Pachlová