Zdroj: http://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=937  •  Vydáno: 14.11.2011 22:04  •  Autor: Hana Pilařová

Hello from England

Před týdnem napsali dopis a dnes vylezli v ředitelně z obálky.

Na návštěvu k nám přijeli paní učitelka Mathewson, Amy, Robert, Maddie, Chrissie, Jasmine, Leon, Taylor a David James. Všichni chodí do 1. a 2. ročníku v anglickém Choppingtonu.

Do třídy k paní učitelce Mathewson chodí 24 dětí. Kromě ní se o děti starají také dvě asistentky. Třída je to velmi přátelská, děti se těší na na práci i na hry a moc rády zpívají. V tématu "Doma a venku" se seznamovali s vlastním okolím, ale učili se také o Číně. Brzy se budou učit o tom, jak se v Norsku slaví Vánoce a byli by rádi, kdybychom jim vyprávěli něco o našich Vánocích nebo jiných svátcích, které u nás máme.

Všichni doufají, že zaznamenáme jejich dobrodružství u nás a že i oni budou moci v Anglii pečovat o naše děti. :)

Úterý - Tuesday - 15. 11. 2011

Jasmine se u nás doma docela zabydlela. Školkáči jí připravili bydlení a nezapomněli ani na zubní kartáček. :)

Doufám, že se dozvíme i něco o tom, jak se ostatním návštěvníkům z Anglie líbilo ve vašich domácnostech.