Zdroj: https://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=3783  •  Vydáno: 9.3.2017 8:44  •  Autor: Hana Pilařová

STRÁŽ FEST 2017

Přehlídka žákovských animovaných filmů

Po čtyři týdny se šesťáci při informatice zabývali tvorbou animovaného filmu. Vymýšleli děj, animovali figurky, fotili jednotlivá políčka. Využívali zelené pozadí i aplikaci pro střih videa, ozvučení a přidání titulků.

A JE TO TU! FESTIVAL ANIMOVANÝCH FILMŮ!

Nesoutěžní snímky (snímky vytvářené doma nebo v zájmovém útvaru nebo kdysi dávno) jako inspirace, co všechno bychom ještě mohli zkusit:

Soutěžní snímky:

Adéla a Klára:

Dominik (a Irena):

Dan, Lukáš a Věrka (a Jakub):

David, Radek a Kristýna:

Mates, Linda a Nikola:

TRAMTADADÁÁÁÁÁÁÁ ... Cenu za nejlepší animovaný film ... získává ... film "Stěhování" autorů Matese, Lindy a Nikoly.

O vítězi rozhodlo hlasování přítomných autorů.

GRATULUJEME!

V odpoledních hodinách probíhala projekce pro děti ze školní družiny. Cenu diváků získal film "Dnes žiješ, zítra umřeš" z dílny Davida, Radka a Kristýny.

GRATULUJEME!