Zdroj: https://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=19  •  Vydáno: 19.9.2008 13:46  •  Autor: Hana Pilařová

Z plenární schůze SRPDŠ

Ve středu 17. září se ve školní jídelně konalo plenární zasedání SRPDŠ.

Na programu bylo seznámení rodičů s hospodařením s fondem SRPDŠ, schválení výše ročního příspěvku, zpráva o výsledcích práce preventisty.

S politováním můžeme konstatovat, že zájem rodičů o chod školy se neustále snižuje. Plenární schůze se zúčastnilo pouze 10 zástupců rodičů. Zkušenosti let předcházejících nám říkají, že mnozí rodiče pak ani netuší k čemu rodičovský příspěvek (pro letošní školní rok je schválen ve výši 200 Kč na rodinu) slouží a následně pak dochází k mnohým nedorozuměním. Svým každoročním vkladem do fondu rodiče přispívají na zájezdy žáků školy do kamenných divadel, na lyžařský a plavecký výcvik, z peněz fondu je financována doprava žáků na soutěže, dále knižní odměny pro nejlepší žáky a dárky pro žáky vycházející. Jedná se vždy o akce, kterými v průběhu školní docházky projdou všichni žáci.

Doufáme, že další možnost navštívit školu či akci školou pořádanou již většina rodičů nepromarní.

Nebo je vám jedno, kde vaše dítě tráví svůj "pracovní" týden?